Flota  »  Aktualności  »  Ford Bronco doczeka się nowej generacji. Marka zdradza plany związane ze swoimi fabrykami
Ford Bronco

Ford Bronco doczeka się nowej generacji. Marka zdradza plany związane ze swoimi fabrykami

2016-10-03 - J. Kruczek     Tagi: Ford, Fabryka, Ford Bronco
Debaty polityczne teoretycznie nie mają nic wspólnego z motoryzacją. A jednak ostatnia debata z udziałem Donalda Trumpa wywołała burzę w świecie amerykańskiej motoryzacji. Chodzi o przyszłe plany Forda.

Kandydat na prezydenta zarzucił marce ucieczkę do Meksyku i zostawienie ludzi pracujących w Michigan na lodzie. Szybko swoją odpowiedź na zarzuty przedstawił Bill Ford pełniący funkcję prezesa wykonawczego koncernu. W ten sposób poznaliśmy bardzo ciekawe plany.
Ford BroncoFord Bronco
Faktycznie kolejna generacja Focusa oraz C-Max będą produkowane w nowej fabryce w meksykańskim Guanajuato. Marka zainwestuje 2,5 miliarda dolarów w nowy obiekt oraz drugą fabrykę w Chihuahua. Jednak nie oznacza to zamknięcia zakładów w Michigan.

Istniejące zakłady po usunięciu małych modeli zostaną przygotowane pod produkcje prawdziwie amerykańskich wozów. A wśród nich znajdziemy nową generację Forda Bronco. Od dawna spekulowano na temat nowej odsłony terenówki, ale producent milczał w tej kwestii. Teraz oficjalnie potwierdzono, że Ford Bronco doczeka się następcy. Nie wiadomo w tej chwili kiedy auto zadebiutuje i jak będzie wyglądać, ale meksykańskie zakłady ruszą w 2018 roku, więc w analogicznym okresie powinna ruszyć produkcja nowego Bronco.
Ford BroncoFord Bronco

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


źródło: motor1

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ford Bronco doczeka się nowej generacji. Marka zdradza plany związane ze swoimi fabrykami