Flota  »  Aktualności  »  Mazda Polska: Łukasz Paździor nowym dyrektorem generalnym
Łukasz Paździor

Mazda Polska: Łukasz Paździor nowym dyrektorem generalnym

2009-11-23 - P. Grzelak     Tagi: Mazda, Zarządzanie
W związku z objęciem przez Wojciecha Halarewicza funkcji dyrektora zarządzającego Mazda Motor Italia, od grudnia br. w firmie Mazda Motor Poland (MMPOL) nastąpią zmiany organizacyjne.

Łukasz Paździor, dotychczasowy dyrektor sprzedaży MMPOL, obejmie stanowisko dyrektora generalnego. Będzie odpowiedzialny za sprzedaż, marketing i obsługę posprzedażną Mazdy.

Od początku działalności Mazdy w Polsce, Łukasz Paździor wniósł ogromny wkład w sprzedaż samochodów Mazda i rozwój sieci dealerskiej. Wykazał się przy tym doświadczeniem i kompetencjami organizacyjnymi, jak również spójną wizją zarządzania firmą. Wyniki jego pracy zostały docenione przez zarząd Mazda Motor Europe, który powierzył mu odpowiedzialne zadanie prowadzenia polskiego przedstawicielstwa Mazdy, ufając w dalsze sukcesy marki na naszym rynku.

Dyrektor generalny będzie podlegał dyrektorowi zarządzającemu MMPOL. To stanowisko zostanie objęte przez doświadczonego managera wysokiego szczebla organizacji Mazdy. Szczegóły zostaną przedstawione w osobnym komunikacie. Do czasu wyboru nowego dyrektora zarządzającego, tymczasowo funkcję tę będzie pełnił Klaus Oest, dyrektor regionu Europy Północnej Mazdy.

Łukasz Paździor  obejmował kilka kierowniczych stanowisk w firmach motoryzacyjnych w Polsce. W styczniu 2008 r. dołączył do zespołu Mazdy Motor Poland jako szef sprzedaży. Wniósł ogromny wkład w rozwój sprzedaży i sieci dealerskiej Mazdy na  polskim rynku.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Ford F-150 Raptor - prezentacja wersji 2019


źródło: Mazda

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mazda Polska: Łukasz Paździor nowym dyrektorem generalnym