Flota  »  Zarządzanie  »  Orlen łączy karty flotowe z monitoringiem GPS, umożliwiając lepszą kontrolę nad firmowym paliwem

Orlen łączy karty flotowe z monitoringiem GPS, umożliwiając lepszą kontrolę nad firmowym paliwem

2015-12-08 - F. Bednarkiewicz     Tagi: Karty paliwowe, Paliwa, Orlen

PKN Orlen, jako pierwszy na rynku, udostępnia klientom Programu FLOTA unikatowy system, który umożliwi pełną kontrolę parametrów monitoringu GPS zestawionych z wydatkami paliwowymi na stacjach Koncernu. Wprowadzone rozwiązanie pozwoli na wygenerowanie oszczędności w kosztach użytkowania i zarządzania flotą samochodową, a także zwiększy bezpieczeństwo transakcji.
 
Rozwiązanie Monitoring GPS zostało przygotowane przez PKN Orlen we współpracy z Impel Security Polska i jest skierowane zarówno do flot samochodów ciężarowych, jak i osobowych.  Każdy nowy klient, korzystający z karty FLOTA, który zamontuje w aucie system GPS firmy Impel Security Polska otrzyma indywidualne konto w dedykowanym portalu z aktualnym podglądem lokalizacji pojazdu oraz stanem zatankowanego na tym obiekcie paliwa. Jednocześnie system będzie informował o wszelkich niezgodnościach w związku z użytkowaniem flotowych pojazdów w ramach firmy.

Elementem wyróżniającym system Monitoring GPS jest zebranie w jednym miejscu danych umożliwiających bieżącą weryfikację i porównanie ilości zatankowanego paliwa, z transakcją dokonaną przy użyciu karty F. Informacje zapisane na serwerze pochodzą z zamontowanych w pojazdach nadajników GPS, które lokalizują pozycję pojazdu i przesyłają najważniejsze dane - lokalizację, ilość paliwa, prędkość lub informację o postojach. Pozostałe informacje ułatwiające weryfikację pochodzą z systemu flotowego PKN Orlen.


Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


źródło: Orlen

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Orlen łączy karty flotowe z monitoringiem GPS, umożliwiając lepszą kontrolę nad firmowym paliwem

Podobne: Orlen łączy karty flotowe z monitoringiem GPS, umożliwiając lepszą kontrolę nad firmowym paliwem
Podobne galerie: Orlen łączy karty flotowe z monitoringiem GPS, umożliwiając lepszą kontrolę nad firmowym paliwem
Najczęściej czytane w tym miesiącu
Tapety na pulpit