Flota  »  Aktualności  »  T High Renault Sport Racing - ciężarówka dla miłośników F1
T High Renault Sport Racing

T High Renault Sport Racing - ciężarówka dla miłośników F1

2018-07-11 - J. Kruczek     Tagi: Renault, Renault T, Renault Trucks, Renault Trucks T, Ciężarówka
T High Renault Sport Racing, pod tą nazwą kryje się kolejny specjalny model składający hołd zespołowi Renault F1. Jednak tym razem nie jest to sportowy hatchback, a ciągnik siodłowy.
 
Renault Trucks, które nie jest częścią Renault od 2001 roku dzieli z producentem osobówek nazwę. I jak widać także zamiłowanie do F1. Specjalna edycja bazuje na ciężarówce z serii T. Nadwozie pomalowano na charakterystyczne żółto-czarne barwy. Nadwozie ozdobiono błyszczącymi czarnymi elementami, jak osłony lusterek czy grill.
T High Renault Sport RacingT High Renault Sport Racing
Ciężarówka stoi na żółtych kołach pasujących do nadwozia. Wnętrze wita nas sportowymi fotelami Recaro pokrytymi czarną skórą i żółtymi przeszyciami. Deskę rozdzielczą ozdobiono elementami z carbonu. Według zapowiedzi nie wprowadzono żadnych zmian w napędzie ciężarówki.

Renault Trucks planuje wyprodukować 99 egzemplarzy prezentowanej maszyny. T High Renault Sport Racing prezentuje się wyśmienicie i pewnie znajdą się zainteresowani. Niestety nie znamy ceny.
T High Renault Sport RacingT High Renault Sport Racing
T High Renault Sport RacingT High Renault Sport RacingT High Renault Sport RacingT High Renault Sport RacingT High Renault Sport RacingT High Renault Sport RacingT High Renault Sport RacingT High Renault Sport RacingT High Renault Sport RacingT High Renault Sport RacingT High Renault Sport Racing

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Hyundai Nexo w osobliwym eksperymencie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

T High Renault Sport Racing - ciężarówka dla miłośników F1