Flota  »  Aktualności  »  UPS szykuje flotę własnych elektrycznych pojazdów dostawczych
ARRIVAL i  UPS

UPS szykuje flotę własnych elektrycznych pojazdów dostawczych

2018-05-10 - J. Kruczek     Tagi: UPS, ARRIVAL
UPS zapowiedział wprowadzenie na drogi floty elektrycznych aut dostawczych. Firma kurierska poinformowała, że od 2016 roku współpracuje z ARRIVAL nad elektrycznym autem dostawczym. Od tego czasu powstało kilka prototypów o różnych kształtach i wymiarach.

Teraz firmy są gotowe na debiut swoich pojazdów. Właśnie dlatego jeszcze w tym roku na ulice ma wyjechać 35 egzemplarzy tworzących pierwszą testową flotę UPS. Auta na początek trafią na ulice Londynu i Paryża. W tych metropoliach zostaną przetestowane pod kątem spisywania się w branży dostawczej.
ARRIVAL i  UPSARRIVAL i  UPS
Póki co nie zdradzono wiele konkretnych detali na temat pojazdów. Dostawczaki mają być lekkimi kompozytowymi konstrukcjami zdolnymi pokonać przeszło 240 km na jednym ładowaniu. UPS przekonuje, że na dzień dzisiejszy będzie to jedyna tak wydajna propozycja na rynku.

Co więcej pojazdy UPS i ARRIVAL mają być naszpikowane systemami wspomagającymi kierowcę. Auta mają też zapewniać stałą łączność ze światem. Warto nadmienić, że UPS posiada w swojej flocie 300 pojazdów elektrycznych, przeszło 700 hybryd oraz zamówiło 125 egzemplarzy Tesli Semi.
ARRIVAL i  UPSARRIVAL i  UPS

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Peugeot 508 Sport Engineered Concept - zwiastun modelu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

UPS szykuje flotę własnych elektrycznych pojazdów dostawczych