Flota  »  Finanse  »  Volkswagen Leasing Polska liderem krajowego rynku
Volkswagen Passat

Volkswagen Leasing Polska liderem krajowego rynku

2012-08-20 - F. Bednarkiewicz     Tagi: Volkswagen, Finansowanie, Rynek, Leasing
Jak wynika z analizy Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar, po pierwszych sześciu miesiącach 2012 r. Volkswagen Leasing Polska jest krajowym liderem pod względem leasingu aut osobowych. Z zestawienia „samochody osobowe zarejestrowane przez firmy leasingowe” wynika, że należąca do grupy VAG spółka wyleasingowała prawie 5 000 samochodów osobowych, czyli ponad 118% więcej niż przed rokiem. Taki wynik daje Volkswagen Leasing Polska 14% udziału w krajowym rynku leasingu aut osobowych. Pozycja lidera w zestawieniu IBRM SAMAR jest zapewne efektem konsekwentnej realizacji obranej przez Volkswagen Leasing Polska strategii sprzedażowej. Bliska współpraca z Volkswagen Group Polska i siecią dealerską pozwala na przygotowanie kompleksowej oferty, skierowanej zarówno do klientów detalicznych, jak i flotowych. Nasze usługi leasingu oraz finansowania i zarządzania flotą cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów korporacyjnych, a także małych i średnich przedsiębiorstw - komentuje Joanna Wujcik-Lasocka, Członek Zarządu Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o. Od stycznia do czerwca rynek leasingu samochodów osobowych w Polsce wyniósł ponad 33 000 aut, czyli o 12% więcej niż w 2011 r.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


źródło: fleet.com.pl; foto: VW

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
2

Komentarze do:

Volkswagen Leasing Polska liderem krajowego rynku

Volkswagen Leasing Polska liderem krajowego rynku
1-2-3-4 2012-08-21 08:42
Panie Bednarkiewicz skoro pisz Pan o sprzedaży samochodów VW w Polsce to co tu robi na zdjęciach amerykańska wersja Passata, która nie ejst dostępna nawet w Europie?
Volkswagen Leasing Polska liderem krajowego rynku
umar77 2012-08-23 19:52
W sumie musi być liderem skoro pomimo jednych z najlepszych warunków na rynku VW zwiekszył w Polsce sprzedaż o 43% awansując tym samym na drugie miejsce