Flota  »  Zarządzanie  »  ALD Automotive z flotą 10 000 pojazdów w Polsce

ALD Automotive z flotą 10 000 pojazdów w Polsce

2015-11-05 - F. Bednarkiewicz     Tagi: Zarządzanie, Wynajem długoterminowy
Flota finansowana i zarządzana przez ALD Automotive w Polsce przekroczyła 10 000 samochodów, notując jednocześnie w tym roku największy ilościowy przyrost floty w usłudze wynajmu długoterminowego (FSL).

Jak pokazują statystyki, z roku na rok przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na rozwiązania proponowane przez ALD Automotive, w tym na bardzo popularny Full Service Leasing (FSL), czyli leasing operacyjny z pełną obsługą, zapewniający firmom maksymalny komfort użytkowania przy przewidywalnych i określonych kosztach.
Polski rynek flotowy podąża tą samą drogą, którą przeszły kraje zachodnioeuropejskie, gdzie firmy najchętniej korzystają z wynajmu długoterminowego (do 80 proc. aut służbowych). W Polsce odsetek ten systematycznie również rośnie. Według danych Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów w II kwartale br. udział wynajmu długoterminowego w łącznej sprzedaży samochodów do firm wyniósł już 21 proc. Jest więc duża szansa, że rok 2015 będzie rekordowy dla całej branży CFM.źródło: ALD Automotive

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

ALD Automotive z flotą 10 000 pojazdów w Polsce