Flota  »  Zarządzanie  »  ING Lease ma za sobą rekordowy rok

ING Lease ma za sobą rekordowy rok

2014-03-13 - F. Bednarkiewicz     Tagi: Rynek, Leasing
ING Lease zajął w 2013 r. pierwsze miejsce na rynku pod względem wielkości portfela leasingowego. Suma należności ING Lease od klientów osiągnęła wartość blisko 5 mld zł, co oznacza wzrost o 10 % w stosunku do stanu na koniec 2012 r.

Firma osiągnęłą w 2013 r. sprzedaż w wysokości 1 825 mln zł, co oznacza 22% wzrost w stosunku do 2012 r. Był to rekordowy rok dla firmy pod względem nowej sprzedaży w obszarze ruchomości. Jednocześnie spółka jest jednym z liderów rynku leasingu nieruchomości. W rezultacie ING Lease - posiadając 5,17% udziału w rynku pod względem w wartości zawartych umów leasingu i przekazanych klientom aktywów - zajął siódmą pozycję wśród 29 firm zrzeszonych w Polskim Związku Leasingu.
- W 2013 r. wprowadziliśmy  na rynek nowe produkty - program leasingu samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony - ING Auto oraz program Agro Leasing, umożliwiający finansowanie zakupu maszyn i urządzeń rolniczych przez rolników indywidualnych i przedsiębiorców rolnych - powiedział Marcin Kościński, prezes ING Lease.źródło: ING

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

ING Lease ma za sobą rekordowy rok