Flota  »  Temat miesiąca  »  Pytania na egzamin teoretyczny na prawo jazdy zostaną upublicznione

Pytania na egzamin teoretyczny na prawo jazdy zostaną upublicznione

2015-02-26 - F. Bednarkiewicz     Tagi: Prawo jazdy, Prawo, Przepisy
Jak donosi "Dziennik Gazeta Prawna", już wkrótce pytania na egzamin na prawo jazdy zostaną upublicznione! To zaś oznacza, że zdanie egzaminu będzie znacznie łatwiejsze niż dotychczas, co jest raczej dobrą wiadomością. Przypomnijmy bowiem, że wyjątkowo trudny egzamin teoretyczny to dzisiaj pięta achillesowa polskich adeptów jazdy, a jego zdawalność potrafi kształtować się poniżej 40 procent.
Kiedy pytania i tym samym oczywiście też odpowiedzi staną się publicznie znane? Konkretnej odpowiedzi na to pytanie nie ma, gdyż trzeba po prostu poczekać aż specjalna komisja zakończy ich weryfikację, rozpoczętą już w ubiegłym tygodniu. Trochę pracy tutaj jest, gdyż wszystkich pytań na różne kategorie są łącznie niemal 3 tysiące.

To by było jednak na tyle z dobrymi wiadomościami - kolejna informacja jest taka, że lista pytań na egzamin teoretyczny będzie stale rozszerza. Od 10 maja każdy będzie mógł zgłosić własne pytanie i jeśli tylko zostanie ono zaakceptowane, będzie mogło trafić do oficjalnej puli zadań. Co więcej, pula ta nie ma mieć żadnych ograniczeń pod względem wielkości, więc może ona z czasem wzrosnąć do rozmiarów, w przypadku których upublicznienie pytań na niewiele się zda.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Pytania na egzamin teoretyczny na prawo jazdy zostaną upublicznione

Pytania na egzamin teoretyczny na prawo jazdy zostaną upublicznione
gmpl 2015-02-26 18:38
Super, popieram sam lubię od czasu do czasu, przeprowadzić symulowany test, żeby sprawdzić siebie.