Flota  »  Aktualności  »  Skoda Octavia Tour II generacji czeka na polskich klientów
Skoda Octavia Tour II generacji

Skoda Octavia Tour II generacji czeka na polskich klientów

2010-10-06 - P. Grzelak     Tagi: Skoda, Skoda Octavia, Rynek
Skoda wprowadza na rynek II generację Octavii Tour. To jeden z najbardziej popularnych w ostatnim czasie modeli marki. Będzie on oferowany na wybranych rynkach, w tym w Polsce.

W porównaniu z Octavią Tour pierwszej generacji, najnowsza wersja otrzymała odświeżony design, nowe wnętrze i została wyposażona w sprawdzone jednostki napędowe spełniające surowe normy emisji spalin EU5. Podobnie jak poprzedniczka, Octavia Tour II generacji będzie dostępna zarówno w wersji nadwozia sedan, jak i kombi. Oznakowana jako “Tour”, Octavia od momentu wejścia na rynek w 2004 roku zawojowała swój segment. Sprzedaż modelu Octavia pierwszej generacji na świecie osiągnęła łącznie ponad 1,4 miliona sztuk. Udane połączenie kilku cech, takich, jak bogate wyposażenie, dostępne już w standardzie, wysoka jakość, typowa dla wszystkich modeli marki Skoda i przystępna cena sprawiły, że Octavia Tour pierwszej generacji uzyskała tak imponujące wyniki sprzedaży. W swojej drugiej odsłonie, model w dalszym ciągu oferuje wyśmienitą jakość za przystępną cenę.
Model dostępny jest w dwóch wersjach silnikowych. Jego cena, w zależności od wersji nadwozia, wynosi:

Limuzyna:
  • 1.4 MPI 80KM - 41 700 zł
  • 1.6 MPI 102KM - 46 700 zł
Kombi:
  • 1.4 MPI 80KM - 45 000 zł
  • 1.6 MPI 102KM - 50 000 zł
Wyposażenie standardowe Octavii Tour II generacji obejmuje m.in. 4 poduszki powietrzne, ABS, centralny zamek, elektrycznie sterowane lusterka zewnętrzne i fotel kierowcy regulowany na wysokość.Specjalny pakiet wyposażenia Optimum, zawierający klimatyzację manualną Climatic, elektryczne sterowanie szyb z przodu, zdalne sterowanie centralnego zamka, komputer pokładowy i dodatkowe 6 głośników, dostępny jest w cenie 2000 zł, co pozwala zaoszczędzić aż 5100 zł.

Wkrótce w ofercie znajdzie się również 4-miejscowa wersja ciężarowa Octavii. Tak jak w przypadku pozostałych wersji Premia, przebudowa do wersji ciężarowej odbywa się w Polsce. Dopłata do wersji ciężarowej wynosić będzie 2000 zł.źródło: Skoda

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Skoda Octavia Tour II generacji czeka na polskich klientów