Flota  »  Zarządzanie  »  Wakacyjne promocje Volkswagen Bank Polska
Volkswagen Golf

Wakacyjne promocje Volkswagen Bank Polska

2013-07-31 - F. Bednarkiewicz     Tagi: Volkswagen, Finansowanie, Leasing, Kredyt
Volkswagen Bank Polska przygotował we współpracy z Volkswagen Group Polska nową ofertę finansowania dedykowaną samochodom marki VW. Klienci mogą skorzystać m.in. z Kredytu niska rata 3,99%, AutoKredytu oraz leasingu na atrakcyjnych warunkach.

Kredyt niska rata 3,99% to klasyczny kredyt ratalny z niskim oprocentowaniem nominalnym i okresem finansowania aż do 84 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 3,99% (okres finansowania: 12, 24, 36 i 48 miesięcy) oraz 4,99% (okres finansowania: 60, 72 i 84 miesiące). Z omawianego kredytu skorzystać może każdy, kto posiada wkład własny w wysokości już od 10% wartości samochodu. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które kierują się przede wszystkim ceną i/lub długim okresem finansowania.

Klienci, którym zależy na niskiej miesięcznej racie, mogą skorzystać z nowości w postaci AutoKredytu. Oprócz niskiej raty produkt ten zapewnia możliwość komfortowej wymiany auta na nowe. Klient może wybrać jedną z trzech form zakończenia umowy kredytowej: zwrot samochodu (odkup gwarantuje Volkswagen Bank) i zakup nowego auta w ramach kolejnej umowy, spłatę jednorazową lub spłatę ratalną. Kredyt posiada atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 4,99%.

Klienci mogą wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 m-cy), wysokość wkładu własnego (od 0% do 30%) oraz limit rocznego przebiegu (20 000 lub 30 000 km rocznie).
Kredyt wygodna spłata 3x33%, 4x25%, 5x20% przeznaczony jest dla osób, które dysponują środkami w wysokości już od 20% wartości samochodu i chcą podzielić spłatę kapitału na wygodne roczne raty z malejącymi odsetkami.

Atutem tego akurat kredytu jest niskie oprocentowanie nominalne wynoszące 4,99%. Co ważne, pozostaje ono na niezmienionym poziomie przez cały okres finansowania.Dla klientów, którzy są w stanie pokryć 50% wartości samochodu, Volkswagen Bank Polska natomiast przygotował Kredyt wygodna spłata 2x50%. Pozostała wartość spłacana jest po roku przy zerowym oprocentowaniu nominalnym.

W nowej ofercie Volkswagen Bank Polska dostępny jest także Leasing 107% niska rata, dzięki któremu można korzystać z firmowego Volkswagena przy optymalnych miesięcznych ratach ustalonych w zależności od wysokości wpłaty własnej i okresu leasingowania.Całkowita suma opłat 107% obowiązuje dla okresu finansowania wynoszącego 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 20% i wartości wykupu równej 1%. Oferta leasingowa obejmuje również inne parametry: okres finansowania od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10% do 45% oraz wartość końcową od 1 do 19%.

Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy wspólnie z Volkswagen Group Polska oferują także nową promocję ubezpieczeń komunikacyjnych dla nowych samochodów marki Volkswagen: stawka ubezpieczenia wynosi 1% lub 1,4% (w zależności od wybranego pakietu) i łączy się z ofertą finansową Volkswagen Bank Polska.

Nowa oferta finansowa dedykowana marce Volkswagen obowiązuje do 31 sierpnia i dotyczy wszystkich nowych samochodów osobowe marki Volkswagen z wyjątkiem modeli Touareg oraz Golf VII Variant.źródło: Volkswagen Bank Polska

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Wakacyjne promocje Volkswagen Bank Polska

Wakacyjne promocje Volkswagen Bank Polska
umar77 2013-07-31 19:41
Jak zwykle jedna z lepszych ofert na rynku myślę że nadal będzie w czołówce udzielania leasingów