Flota  »  Sprzęt / technika  »  AutoGuard wprowadził do oferty satelitarną ochronę przed kradzieżą

AutoGuard wprowadził do oferty satelitarną ochronę przed kradzieżą

2013-10-10 - F. Bednarkiewicz     Tagi: Bezpieczeństwo, GPS, AutoGuard
Firma AutoGuard we wrześniu wprowadziła do oferty nową usługę satelitarnej ochrony przeciwkradzieżowej. Jest to propozycja skierowana przede wszystkim do klientów indywidualnych, lecz sięgnąć po nią będą mogły także firmy.

Usługa ochrony przeciwkradzieżowej, którą oferuje AutoGuard S.A. bazuje na satelitarnej lokalizacji GPS, która w połączeniu z aktywną ochroną Centrum Monitoringu AutoGuard ma zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa. System działa jako samodzielne zabezpieczenie, a ponadto można zintegrować go z obecnym już w pojeździe alarmem.
Zasada działania systemu jest prosta - niewielkie urządzenie zawierające moduły GPS i GSM zostaje zamontowane w trudno dostępnym miejscu w samochodzie i monitoruje, gdzie w danej chwili znajduje się pojazd. Klient o każdej sytuacji alarmowej związanej ze swoim samochodem może być powiadamiany telefonicznie bądź poprzez wiadomość sms.

AutoGuard udostępnił również aplikację na urządzenia mobile - AutoControl Mobile - która ułatwia samodzielne sprawdzenie lokalizacji pojazdu oraz prędkości z jaką się porusza. Dodatkowo posiadając ochronę systemu AutoGuard i dostęp do komputera można sprawdzić obroty silnika, przekroczenia prędkości oraz określić na mapie obszar, po przekroczeniu którego przez samochód uruchamia się alarm.
W przypadku stwierdzenia kradzieży podejmowane są przez AutoGuard działania, które inicjują błyskawiczną reakcję Grup Szybkiego Reagowania Agencji Ochrony Mienia i zapewniają kontakt z Policją lub z Interpolem (zasięg działania obejmuje całą Europę).

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Aston Martin V8 Vantage - superauto w akcji


źródło: AutoGuard

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

AutoGuard wprowadził do oferty satelitarną ochronę przed kradzieżą