Flota  »  Sprzęt / technika  »  CSL Internationale Spedition wybrała aplikację Driver Telematics

CSL Internationale Spedition wybrała aplikację Driver Telematics

2013-09-30 - F. Bednarkiewicz     Tagi: Technologia, Zarządzanie, GPS
Firma CSL Internationale Spedition Sp. z o.o., z siedzibą w Szczecinie, podpisała umowę o korzystanie z aplikacji Driver Telematics od Omnitracs - łatwego w obsłudze rozwiązania, dzięki któremu może w czasie rzeczywistym monitorować działania swoich podwykonawców.

CSL Internationale Spedition Sp. z o.o. zajmuje się spedycją towarów w transporcie morskim i lądowym, współpracując ze spedytorami na całym świecie i realizując zlecenia przy współpracy z różnymi podwykonawcami. Aby lepiej zorganizować pracę, firma poszukiwała rozwiązania do zarządzanie flotą podwykonawców, umożliwiającego udostępnienie klientom firmy wglądu w status realizowanych zleceń.
- Rozważaliśmy wyposażenie floty w standardowe komputery pokładowe montowane w pojazdach oraz rozwiązania mobilne działające w oparciu o system operacyjny Android. Zdecydowalismy się na wybór aplikacji Driver Telematics z uwagi na jej funkcje i brak konieczności zakupu drogiego sprzętu montowanego bezpośrednio w samochodach - wyznaje Marta Bartoszek, Kierownik Oddziału Spedycji Lądowej w firmie CSL Internationale Spedition. -

Aplikacja Driver Telematics dostępna jest do pobrania bezpłatnie ze sklepu Google Play i może być zainstalowana na dowolnym smartfonie z systemem operacyjnym Android (wersja 2.2 lub nowsze). Główne funkcje aplikacji to: lokalizowanie i monitorowanie pojazdów, nawigacja, dwustronna komunikacja, przesyłanie wiadomości Wokrflow (zleceń) i integracja.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Ford F-150 Raptor - prezentacja wersji 2019


źródło: www.omnitracs.eu

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

CSL Internationale Spedition wybrała aplikację Driver Telematics

Newsletter
Galerie zdjęć