Flota  »  Aktualności  »  General Motors będzie pierwszym koncernem zarabiającym na autach EV?
Chevrolet

General Motors będzie pierwszym koncernem zarabiającym na autach EV?

2017-05-03 - J. Kruczek     Tagi: General Motors, Auta elektryczne, Eko, Rynek
General Motors kojarzy się przede wszystkim z amerykańska motoryzacją słynącą z potężnych silników i niezłej paliwożerności. Tymczasem rzeczywistość jest nieco inna i GM może się stać pierwszym producentem pojazdów elektrycznych, który na nich faktycznie zarabia.

Mark Reuss w jednym z wywiadów zdradził, że wie iż wiele osób chciałoby jeździć autami elektrycznymi, ale nie chcą one płacić za nie więcej niż za benzynowe odpowiedniki. Podczas gdy wiele aut elektrycznych jest znacznie droższych od swoich odpowiedników GM wprowadza na rynek rozsądniejsze oferty.
ChevroletChevrolet
Chevrolet Bolt pokazał, że elektryczny model może być dostępny za rozsądną cenę. Do tego będzie on bardzo dobrze wyposażony i dysponuje zasięgiem około 380 km. Jak zapewnia Reuss General Motors w najbliższym czasie zacznie czerpać porządne dochody ze sprzedaży EV.

GM posiada swoją technologię baterii co znacząco obniża koszty. Co więcej do 2020 roku na rynku chińskim General Motors będzie sprzedawać 10 różnych modeli z napędem elektrycznym. W późniejszym czasie trafią one na inne rynki gotowe na elektryfikację.
ChevroletChevrolet

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Ford F-150 Raptor - prezentacja wersji 2019


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

General Motors będzie pierwszym koncernem zarabiającym na autach EV?