Flota  »  Aktualności  »  Genesis otworzył pierwszy samodzielny salon
Genesis Gangnam

Genesis otworzył pierwszy samodzielny salon

2018-01-09 - J. Kruczek     Tagi: Genesis, Genesis G90, Genesis G80 Sport, Genesis G80, Genesis G70
Genesis Gangnam, taką nazwę nosi pierwszy samodzielny salon koreańskiej marki. Minęło już trochę czasu od wydzielenia marki od Hyundaia i najwyższa pora, aby Genesis mógł się pochwalić swoim pierwszym salonem.

Nowa placówka powstała w Korei i mieści się w zaskakująco prostym budynku. Jednak w minimalizmie siła. Budynek nie odwraca uwagi od samochodów, zaś we wnętrzu pomocą w sprzedaży służą najnowsze technologie.
Genesis GangnamGenesis Gangnam
Budynek mieści się w Seulu i zdecydowanie warto będzie go odwiedzić przy okazji wycieczki do stolicy Korei Południowej. Co ciekawe ściany stoją tak ustawione, aby z ulicy nie można było oglądać samochodów. Producent chce, aby ludzie weszli do środka i zagłębili się w świat marki. We wnętrzu dzięki wirtualnej rzeczywistości potencjalni klienci mogą się przejechać wszystkimi modelami marki po wirtualnych torach, czy nawet w miejskiej scenerii. Na potrzeby salonu odtworzono fragment Seulu.
Genesis GangnamGenesis Gangnam
Genesis Gangnam jest pierwszym samodzielnym salonem marki, ale z pewnością nie ostatnim. Producent zapowiada kolejne podobne placówki mające zmienić postrzeganie luksusowej marki.
Genesis GangnamGenesis Gangnam

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Toyota GR Supra - aukcja pierwszego egzemplarza


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Genesis otworzył pierwszy samodzielny salon