Flota  »  Aktualności  »  Mahindra & Mahindra zbuduje fabrykę w Detroit
Mahindra & Mahindra

Mahindra & Mahindra zbuduje fabrykę w Detroit

2017-11-06 - J. Kruczek     Tagi: Mahindra, Fabryka
Indyjski koncern Mahindra & Mahindra planuje budowę pierwszej od 25 lat nowej fabryki na obrzeżach Detroit. Upadłe miasto, które niegdyś było motoryzacyjną stolicą USA teraz ma szansę na odetchnięcie.

Koncern zapowiedział specjalną konferencję na 20 listopada w Auburn Hills. Prawdopodobnie wtedy zostanie ujawniony oficjalnie plan budowy nowych zakładów. Póki co informacje pochodzą z przecieków, ale amerykańskie media są przekonane, że źródła się nie mylą.
Mahindra & MahindraMahindra & Mahindra
Póki co Mahindra & Mahindra nie miała szczęścia na rynku amerykańskim. Od dekady producent stara się wejść na rynek amerykański, ale ostatnie próby zakończyły się fiaskiem w 2012 roku. Dealerzy oskarżyli markę o niewywiązanie się z umów. Koncern oskarżył zaś o całą sytuację lokalnego dystrybutora Global Vehicles U.S.A. of Atlanta, który miał się zajmować dystrybucją i promocją marki.

Nowa fabryka ma według doniesień produkować użytkowe samochody terenowe. Szczegóły poznamy końcem miesiąca. Z pewnością powstanie zakładów produkcyjnych pod Detroit będzie sporym wydarzeniem dla regionu.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Porsche Macan S w oficjalnym klipie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mahindra & Mahindra zbuduje fabrykę w Detroit