Flota  »  Aktualności  »  Peugeot i Opel będą produkować auta w Namibii
PSA

Peugeot i Opel będą produkować auta w Namibii

2018-03-19 - J. Kruczek     Tagi: Opel, Peugeot
Grupa PSA podpisała umowę inwestycyjną z rządem Namibii. Koncern planuje montaż swoich nowych crossoverów w afrykańskim kraju. To pozwoli na sprawniejsze dotarcie na tamtejsze rynki.

Plan zakłada produkcje modeli Peugeota i Opla w Walvis Bay. Na pierwszy rzut pójdą modele 3008 oraz Grandland X. Oba auta dzielą wspólna platformę, więc będzie można je sprawnie wdrożyć do produkcji. Według założeń montaż ruszy już w drugiej połowie tego roku.
PSAPSA
Auta montowane w Namibii będą sprzedawane w krajach należących do wspólnoty South African Custom Union. PSA wiąże spore nadzieje z tymi wschodzącymi rynkami i szczególnie Opla wymienia jako markę o sporym potencjale w tym regionie. Dla niemieckiej marki przed 2020 rokiem ma się otworzyć nowe 20 rynków na całym globie. W późniejszym czasie w Namibii mają powstawać kolejne crossovery i SUVy marki.
PSAPSA
PSAPSA

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Overpass - gameplay z gry off-roadowej


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Peugeot i Opel będą produkować auta w Namibii

Peugeot i Opel będą produkować auta w Namibii
Tymoteusz5 2018-04-06 21:12
No jestem ciekaw jak to wyjdzie w przypadku Opla. Jeśli chodzi o ich roczne modele to mi się nawet podobają. Jeden z nich wypożyczałem ostatnio w Panek i fajnie się sprawdził.