Flota  »  Paliwa  »  Punkty VITAY teraz także za zgłoszenia w systemie Yanosik
Interfejs litewskiej wersji Yanosika

Punkty VITAY teraz także za zgłoszenia w systemie Yanosik

2015-03-03 - F. Bednarkiewicz     Tagi: Paliwa, Technologia, Telefon komórkowy, Orlen
PKN ORLEN, operator największej w Polsce sieci stacji paliw, podjął współpracę z firmą Neptis, która jest właściciel marki Yanosik. Odtąd, w ramach programu lojalnościowego VITAY, zbierać będzie można punkty za zgłoszenia dokonane w aplikacji Yanosik, największej mobilnej społeczności dla kierowców. Zyskają przy tym nie tylko kierowcy, bo zebrane w ten sposób punkty zostaną również przekazane na cel charytatywny.   Celem współpracy PKN ORLEN i Neptis jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach poprzez zaktywizowanie mobilnej społeczności do zgłaszania w aplikacji Yanosik zagrożeń występujących na trasie. Na wsparcie projektu, który potrwa 2 lata, PKN ORLEN przeznaczył pulę 2 miliony punktów VITAY miesięcznie.

Każde zgłoszenie kierowcy biorącego udział w promocji, które zostanie potwierdzone przez kolejnego kierowcę spowoduje naliczenie dwóch punktów VITAY. Jeden z nich powiększy aktualny stan konta uczestnika programu lojalnościowego, natomiast drugi zasili wspólną dla całej społeczności pulę punktów, która następnie zostanie zamieniona na złotówki. Utworzony w ten sposób fundusz, raz na pół roku, zostanie przeznaczany na cel charytatywny, który każdorazowo wskaże społeczność Yanosika i VITAY w głosowaniu na portalu społecznościowym.
Co ważne, zgłoszenia o obecności radarów nie będą zaliczane do akceptowanych zliczanych w ramach akcji zgłoszeń o zagrożeniach występujących na trasie.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Peugeot 508 Sport Engineered Concept - zwiastun modelu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Punkty VITAY teraz także za zgłoszenia w systemie Yanosik