Flota  »  Sprzęt / technika  »  TomTom rozszerza współpracę strategiczną z MiTAC International Corporation

TomTom rozszerza współpracę strategiczną z MiTAC International Corporation

2013-02-27 - F. Bednarkiewicz     Tagi: Nawigacja, Mio, Technologia, Tom Tom, GPS
Współpraca między kilkoma producentami z tej samej branży dzisiaj już nikogo nie dziwi. Na rynku mamy przecież Renault Kangoo ze znaczkiem Mercedesa oraz Fiata Scudo ze znaczkiem Toyoty. Nic więc dziwnego, że również producenci przenośnych urządzeń nawigacyjnych (PND) decydują się na wzajemną wymianę technologii, ograniczając w ten sposób koszty i poprawiając jakość usług.
Firma TomTom zapowiedziała na przykład ostatnio rozszerzenie partnerstwa z czołowym dostawcą przenośnych urządzeń nawigacyjnych - MiTAC International Corporation. W ramach globalnej umowy TomTom dostarczy szereg usług nawigacyjnych klasy na użytek wszystkich marek PND należących do MiTAC, z takimi markami jak Mio, Navman i Magellan na cele.

- Navman, Mio i Magellan to jedne z bardziej cenionych marek PND na świecie - powiedział Steve Chang, wiceprezes MiTAC International Corporation. - Dlatego cieszę się z zacieśnienia naszych relacji z firmą TomTom. Jestem przekonany, że ich dane i usługi światowej klasy pozwolą zachować nam na wiele lat dobrą pozycję na międzynarodowym rynku.
 
- Reputacja urządzeń Mio, Navman i Magellan zależy od jakości oferowanych przez nie map i usług nawigacyjnych - powiedział Charles Cautley, dyrektor ds. licencjonowania w firmie TomTom. - Właśnie dlatego dzisiejsze ogłoszenie jest tak istotne. Firma MiTAC ponownie powierzyła nam strategiczną przyszłość tych globalnych marek.
W chwili obecnej TomTom dostarcza firmie MiTAC International Corporation następujące treści lokalizacyjne:
  • Mapy światowej klasy - bardzo dokładne mapy TomTom.
  • Użyteczne miejsca (POI) - lokalne informacje zawsze pod ręką kierowcy. Pokazują lokalizację i kluczowe cechy restauracji, stacji benzynowych, hoteli, sklepów itd.
  • Polecenia głosowe - umożliwiają zintegrowanie rozpoznawania mowy z aplikacjami nawigacyjnymi - kierowcy mogą wydawać polecenia głosowe.
  • Punkty orientacyjne 3D i ikony punktów orientacyjnych - na mapach widoczne są duże budowle i monumenty, co ułatwia nawigację.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Peugeot 508 Sport Engineered Concept - zwiastun modelu


źródło: TomTom

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

TomTom rozszerza współpracę strategiczną z MiTAC International Corporation