Flota  »  Aktualności  »  Toyota ostrzega fabrykę w Kentucky przed nadmiernymi kosztami
Toyota

Toyota ostrzega fabrykę w Kentucky przed nadmiernymi kosztami

2017-11-22 - J. Kruczek     Tagi: Toyota, Fabryka
Toyota wysłała ostrzeżenie pracownikom fabryki w Kentucky. Pracownicy zajmujący się montażem nowego Camry otrzymali wiadomość prószącą o zwiększenie wydajności oraz ograniczenie wydatków.

Jak donosi Bloomberg pracownikom pokazano krótkie nagranie od centrali, w którym poinformowano ich, że budowa Camry w Japonii będzie bardziej opłacalna. Obecnie Toyota montuje swojego sedana w Kentucky, ale amerykańska fabryka nie grzeszy oszczędnościami. W efekcie według analityków taniej wyszłoby montowanie auta w Japonii i wysyłanie go do USA.
ToyotaToyota
Jak zapewnia dyrektor zakładów nie chodzi o groźby, ale o zrestrukturyzowanie pracy tak, aby zredukować koszty. Obecnie japoński koncern szuka oszczędności aby zasilić swój fundusz rozwoju. Chhodzi oczywiście o nic innego, jak o wpompowanie pieniędzy w elektryfikację. Niewykluczone, że z czasem inne zakłady marki będą proszone o zwiększenie oszczędności. Równocześnie Toyota upewniła pracowników z Kentucky, że nie ma żadnych planów zamknięcia fabryki. Przynajmniej przez 30 najbliższych lat zakłady będą pracować pełną parą.
ToyotaToyota

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
MotoGP - GP Japonii 2018


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Toyota ostrzega fabrykę w Kentucky przed nadmiernymi kosztami