Flota  »  Aktualności  »  DAF otworzył w Polsce swoje pierwsze centrum sprzedaży tylko ciężarówek używanych

DAF otworzył w Polsce swoje pierwsze centrum sprzedaży tylko ciężarówek używanych

2016-01-25 - F. Bednarkiewicz     Tagi: Ciężarówki, Rynek, DAF, DAF XF105
W Warszawie zostało otwarte nowe centrum używanych samochodów ciężarowych firmy DAF. Centrum to oferuje od 100 do 150 używanych pojazdów DAF z ostatnich roczników, a jego otwarcie jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wyprodukowane w ostatnich latach używane modele samochodów ciężarowych marki DAF w Polsce.
Większość pojazdów sprzedawanych w centrum używanych samochodów ciężarowych firmy DAF w Warszawie jest opatrzona logiem First Choice. Oznaczone tak pojazdy marki DAF zostały wyprodukowane nie więcej niż 5 lat temu, przejechały mniej niż 500 tys. km i przechodziły regularne przeglądy techniczne.

Centra używanych samochodów ciężarowych firmy DAF działają również w innych miastach, takich jak Budapeszt, Praga i Lyon, gdzie stanowią część punktu dealerskiego. Dodatkowo w Europie działa ponad 100 dealerów firmy DAF, którzy oferują używane samochody ciężarowe First Choice marki DAF.
- Centrum używanych samochodów ciężarowych w Warszawie jest wyjątkowe, ponieważ jest to pierwsza placówka, która skupia się wyłącznie na sprzedaży używanych pojazdów — wyjaśnia Richard Zink, członek zarządu firmy DAF.źródło: DAF

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

DAF otworzył w Polsce swoje pierwsze centrum sprzedaży tylko ciężarówek używanych