Flota  »  Zarządzanie  »  EFL doceniony za innowacyjność - nagrodzono "Leasing Swobodny"

EFL doceniony za innowacyjność - nagrodzono "Leasing Swobodny"

2013-12-17 - F. Bednarkiewicz     Tagi: Leasing, Nagrody, EFL
11 grudnia w Warszawie, podczas gali Logistyki i Transportu 2013, rozstrzygnięto wyniki konkursu „Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2013”. EFL zdobył wyróżnienie za swój sztandarowy produkt „Leasing Swobodny”.

Konkurs ma na celu wyróżnienie pojawiających się na rynku  nowatorskich rozwiązań w branży TSL (transport spedycja - logistyka), które wdrożono w ciągu ostatnich dwóch lat. W tym roku do wyróżnionych usług dołączył Leasing Swobodny z EFL. Dzięki usłudze klient w trakcie umowy może samodzielnie dostosować wysokość spłacanych rat. W ciągu roku możliwe jest dokonanie 6 zmian, które podwyższą lub obniżą wysokość miesięcznego czynszu - nawet do 1 zł.  Z usługi można korzystać za pośrednictwem Portalu Klient EFL.
Jak podkreślają organizatorzy konkursu innowacje to nie tylko nowe, zaawansowane technologicznie produkty, ale to także nowe koncepcje zarządzania i strategie obsługi klienta, które decydują o przewadze konkurencyjnej na rynku.

- Samodzielne zarządzanie umową leasingową, dopasowanie płatności do bieżącej płynności finansowej firmy i elastyczność w spłacie zobowiązań - te cechy charakteryzują Leasing Swobodny. Cieszymy się, że nasz produkt został uznany za innowacyjne narzędzie także przez organizatorów konkursu - komentuje Radosław Kuczyński, Prezes Zarządu EFL. 

Konkursowe produkty oceniła ośmioosobowa kapituła, w której skład weszli  m.in.: prof. dr hab. Maciej Szymczak, prodziekan wydziału Gospodarki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dr Jan Pieriegud z Katedry Transportu SGH, dr Mirosław Antonowicz z Akademii Leona Koźmińskiego oraz Alicja Kostecka, zastępczyni redaktora naczelnego „Eurologistics”. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się po raz 9. Nagrody wręczono podczas Gali Logistyki i Transportu 2013 w hotelu Sofitel Warsaw.źródło: EFL

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

EFL doceniony za innowacyjność - nagrodzono "Leasing Swobodny"