Flota  »  Zarządzanie  »  EasyDrive - nowa oferta finansowania dla chętnych na nowe Volkswageny

EasyDrive - nowa oferta finansowania dla chętnych na nowe Volkswageny

2015-03-25 - F. Bednarkiewicz     Tagi: Volkswagen, Finansowanie
Volkswagen we współpracy z Volkswagen Bank Polska uruchomił rewolucyjny program zakupu nowych samochodów - EasyDrive. W ramach programu, uwzględniając wpłatę w wysokości 30 procent wartości auta, już za 330 zł miesięcznie można jeździć Volkswagenem up!-em, a za 871 zł - Tiguanem. Oferta kredytu i leasingu EasyDrive dotyczy wszystkich modeli i obejmuje również zakup korzystnego finansowo  ubezpieczenia.
Co ważne, na etapie wyboru wersji danego modelu klienci nie są w żaden sposób ograniczeni i mogą wybierać spośród wszystkich dostępnych odmian silnikowych i poziomów wyposażenia.

O wysokości pierwszej wpłaty (w przypadku kredytu od 0 do 30% wartości samochodu, a przy leasingu od 10% do 45%) również decyduje klient. W wypadku wszystkich modeli miesięczne raty są bardzo niskie w porównaniu do rat klasycznych kredytów samochodowych dzięki temu, że przez 3 lub 4 lata w miesięcznych ratach spłaca się jedynie utratę wartości auta. Pod koniec trwania elastycznej umowy kredytowej, klient ma do wyboru trzy opcje jej zakończenia - zwrot używanego samochodu do dealera z gwarantowaną ceną odkupu i zmianę auta na nowe, jednorazową spłatę gwarantowanej ceny odkupu lub jej spłatę w systemie ratalnym.źródło: VW

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

EasyDrive - nowa oferta finansowania dla chętnych na nowe Volkswageny