Flota  »  Aktualności  »  Fuso Canter jest teraz dostępne w nowych wariantach

Fuso Canter jest teraz dostępne w nowych wariantach

2013-10-31 - F. Bednarkiewicz     Tagi: Mitsubishi, Ciężarówki, Dostawcze, Mitsubishi Canter, Euro 6
Do salonów wjeżdża ulepszone wydanie Fuso Canter  na rok modelowy 2014. Zmiany nie dotknęły oczywiście wyglądu, lecz poszerzyły się za to możliwości konfiguracji maszyny, co dla wielu przedsiębiorców ma ogromne znaczenie.

Po pierwsze w ofercie na rok modelowy 2014 dostęny jest nowy, topowy wariant Canter 9C15/9C18. Jego największe zalety to dopuszczalna masa całkowita 8,55 t oraz zwiększona do prawie 6 ton nośność podwozia. Ponadto w wyposażeniu największego Cantera znajduje się zautomatyzowana przekładnia dwusprzęgłowa Duonic i szeroka kabina "C" (komfortowa).
Nowy wariant dostępny jest z wydajnymi, 3-litrowymi silnikami o mocy 110 kW (150 KM) oraz 129 kW (175 KM), a także z filtrem cząstek stałych i technologią SCR BlueTec 6. W skład standardowego wyposażenia wchodzi również hamulec silnikowy o mocy 50 kW, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESP), układ ABS i elektroniczny rozdzielacz siły hamowania.
Kolejna nowość dotyczy Cantera 4x4, który jest teraz seryjnie uzbrojony w reduktor. W rezultacie czteronapędowa ciężarówka może pokonywać wzniesienia o nachyleniu do 60 proc. Co ważne, napęd drugiej osi jest dołączany, co pomaga w zmniejszeniu zużycia paliwa na co dzień. Dodatkowo, Canter 4x4 ma samoblokujący mechanizm różnicowy tylnej osi (blokada do 70 procent) oraz hamulec silnikowy o mocy 50 kW.źródło: Fuso

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Fuso Canter jest teraz dostępne w nowych wariantach