Flota  »  Sprzęt / technika  »  Instrukcja obsługi 40-tonowej ciężarówki do ściągnięcia na telefon

Instrukcja obsługi 40-tonowej ciężarówki do ściągnięcia na telefon

2014-09-11 - F. Bednarkiewicz     Tagi: Volvo, Ciężarówki, Technologia, Telefon komórkowy
Instrukcja obsługi samochodu ciężarowego - to musi dopiero być ogromna książka! Nic jednak bardziej mylnego, bo instrukcję obsługi 40-tonowego zestawu możemy sobie dzisiaj ściągnąć nawet na smartfona. Usługę tego typu zaczyna właśnie oferować Volvo Trucks, którego podręczniki są także dostępne w formie elektronicznej, a ich funkcjonalność została rozszerzona.
- Dzięki naszemu elektronicznemu podręcznikowi kierowcy użytkownik ma dostęp do pełnych i najbardziej aktualnych informacji dotyczących pojazdu o danym numerze podwozia - także offline. Podręcznik elektroniczny jest wzbogacony o narzędzia wydanie ułatwiające wyszukiwanie potrzebnych informacji. Zawiera filmy instruktażowe i ilustracje prezentujące prawidłowy sposób korzystania z poszczególnych funkcji pojazdu - wyjaśnia Malin Ersman, menedżer projektu w Volvo Trucks.

Nowe, elektroniczne podręczniki kierowcy są bezpłatne i dostępne dla Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM i Volvo FMX, z wyjątkiem modeli produkowanych w Ameryce Południowej.

Nowe podręczniki są dostępne zarówno na stronie internetowej, jak i w formie aplikacji na smartfony i tablety, do pobrania z AppStore i Google Play.źródło: Volvo

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Instrukcja obsługi 40-tonowej ciężarówki do ściągnięcia na telefon

Instrukcja obsługi 40-tonowej ciężarówki do ściągnięcia na telefon
Maestro Jano 2016-06-17 23:12
Instrukcja obsługi volvo Fh16