Flota  »  Aktualności  »  Kia i Amazon nawiązały współpracę przy sprzedaży stacji ładowania aut EV
Kia i Amazon

Kia i Amazon nawiązały współpracę przy sprzedaży stacji ładowania aut EV

2019-03-15 - J. Kruczek     Tagi: Kia, Amazon
Kia nawiązała współpracę z siecią Amazon mającą na celu ułatwienie zakupu i montażu ładowarek do samochodów elektrycznych. Na razie współpraca ma miejsce na rynku amerykańskim, ale nie wykluczone że wkrótce zostanie rozszerzona o kolejne rynki.

Na mocy umowy między firmami Amazon wprowadził do oferty ładowarki rekomendowane przez Kię. Klienci mogą na tę chwilę wybrać trzy modele różnych producentów. Jednak nie sama możliwość zakupu ładowarek przez internet jest tu kluczowa.
Kia i AmazonKia i Amazon
Kupujący maja automatycznie dostęp do serwisu Amazon Home Services. Co oznacza, że przez strony sklepu mogą się skontaktować z polecanymi przez Amazon elektrykami, którzy po wypełnieniu formularza wycenią montaż i umówią się na wykonanie zlecenia. Współpraca między firmami znacząco ułatwiła zakładanie stacji ładowania w domu. Wcześniej klienci musieli indywidualnie znaleźć i kupić ładowarkę, a następnie odszukać specjalisty, który podejmie się montażu. Teraz siedząc przed komputerem mogą załatwić wszystkie sprawy i jedynie czekać na przyjazd specjalisty.
Kia i AmazonKia i AmazonDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kia i Amazon nawiązały współpracę przy sprzedaży stacji ładowania aut EV