Flota  »  Aktualności  »  PSA uruchomiło usługę Free2Move w Paryżu
Free2Move

PSA uruchomiło usługę Free2Move w Paryżu

2018-11-30 - J. Kruczek     Tagi: Citroen, Peugeot, PSA, Free2Move
PSA oficjalnie uruchomił swoją usługę udostępniania samochodów Free2Move w stolicy Francji. Na ulicy Paryża ma trafić 550 elektrycznych samochodów. Start usługi ma mieć miejsce 3 grudnia, czyli w najbliższy poniedziałek.

Od tego terminu mieszkańcy Paryża będą mogli korzystać z floty Peugeotów iOn oraz Citroenów C-Zero. Małe autka idealnie spiszą się na zatłoczonych uliczkach stolicy Francji. Usługa będzie dostępna na dwa sposoby. Można wykupić abonament miesięczny wynoszący 9,90 euro i minutową opłatę 0,32 euro. Drugą opcją jest wynajem bez abonamentu gdzie cena wzrośnie do 0,39 euro za minutę.
Free2MoveFree2Move
Auta Free2Move w koszt wynajmu mają wliczone ubezpieczenie oraz ładowanie. Na terenie Paryża znajdzie się też wiele parkingów, gdzie te pojazdy będą mogły parkować za darmo. Co więcej specjalny zespół pracowników będzie czuwał nad tym, aby każdy egzemplarz był naładowany.

Free2Move działa od dwóch lat i w tym czasie floty aut PSA pojawiły się w 12 krajach. Obecnie z usługi udostępniania aut PSA korzysta 1,5 mln użytkowników.
Free2MoveFree2MoveDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

PSA uruchomiło usługę Free2Move w Paryżu