Flota  »  Aktualności  »  Renault Trucks Gamy D 2m jako mała wielka ciężarówka do przewozu koni

Renault Trucks Gamy D 2m jako mała wielka ciężarówka do przewozu koni

2015-11-24 - F. Bednarkiewicz     Tagi: Renault, Ciężarówki, Zabudowy, Renault D
Oto najnowszy model znanego producenta pojazdów dla transportu koni, firmy Dickenherr. Samochód ten ma wyróżniać się imponującą ładownością oraz bogatym wyposażeniem, bazując przy tym na bardzo ciekawym podwoziu, mianowicie Renault Trucks D z kabiną o szerokości 2 m.

Luksusowa część mieszkalna obejmuje przestronną i widną nadbudowę sypialną, w której znajduje się także duża kanapa, mogąca służyć jako dodatkowe dwuosobowe łóżko. Dostępny jest aneks kuchenny z lodówką, zlewozmywakiem i kuchenką, a także udogodnienia, takie jak pojemne schowki, klimatyzacja, niezależne ogrzewanie postojowe czy telewizja satelitarna.
W pojedzie znajduje się również wydzielona łazienka, z prysznicem i umywalką ze stali nierdzewnej, pełna toaleta, w której zamontowano kolejną umywalkę i schowki. Kabinę i część mieszkalną i łączy korytarz.

W ostatnich latach odnotowaliśmy wzrost zapotrzebowania na pojazdy, które umożliwiają przewóz dwóch lub trzech koni i jednocześnie oferują komfortową część mieszkalną. Zasadniczym argumentem handlowym, przemawiającym na korzyść Renault Trucks, jest najmniejsza masa własna w tej klasie pojazdów ciężarowych. Oferując około 4,5 t ładowności, Renault Trucks D Cab 2 m zapewnia dużą swobodę, jeżeli chodzi o rozplanowanie i zabudowy i możliwości transportowe - wyjaśnia Klaus Dickenherr.źródło: Renault Trucks

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Renault Trucks Gamy D 2m jako mała wielka ciężarówka do przewozu koni