Flota  »  Aktualności  »  Toyota Land Cruiser LCV - dostawcza terenówka na rynek brytyjski
Toyota Land Cruiser LCV

Toyota Land Cruiser LCV - dostawcza terenówka na rynek brytyjski

2018-04-11 - J. Kruczek     Tagi: Toyota Land Cruiser LCV, Toyota Land Cruiser, Toyota, 4x4, Flota
Lekkie samochody dostawcze są bardzo popularnym rozwiązaniem na świecie. Rynek takich pojazdów dynamicznie się rozwija i reaguje na potrzeby firm. Brytyjski oddział Toyoty postanowił wydać na rynek coś dla klientów flotowych poszukujących terenowego auta dostawczego.

Toyota Land Cruiser LCV jest idealnym pojazdem do transportu towarów po bezdrożach. Mamy tu do czynienia z bardzo dobrym pojazdem terenowym, który został zmieniony w auto dostawcze. Tak więc mamy do dyspozycji napęd pozwalający pokonywać najcięższy teren oraz sporą przestrzeń ładunkową.
Toyota Land Cruiser LCVToyota Land Cruiser LCV
Toyota Land Cruiser LCV jest dostępna w wersji trzy i pięciodrzwiowej. Za fotelem kierowcy i pasażera pojawiła się prawdziwa przestrzeń bagażowa. Ma ona pojemność 1574 litrów w krótkiej wersji i 2216 litrów w długiej. Ładowność wynosi odpowiednio 593 i 756 kg, a każda z wersji może ciągnąć trzytonową przyczepę.
Toyota Land Cruiser LCV
Mac na wszystkie koła dostarcza 2,8-litrowy silnik D-4D o mocy 175 KM. Jednostkę sparowano z 6-biegową skrzynią manualną. Toyota Land Cruiser LCV stoi na 17-calowych kołach stalowych. We wnętrzu znajdziemy materiałową tapicerkę, klimatyzację oraz radio z Bluetooth. Dostawcza terenówka startuje z cenami od pułapu 27 546 funtów za krótką wersję i 28 509 dolarów za długą wersję.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Toyota Land Cruiser LCV - dostawcza terenówka na rynek brytyjski

Toyota Land Cruiser LCV - dostawcza terenówka na rynek brytyjski
eryc7 2018-04-28 19:19
Ostatnio wypożyczałem SUVa od Toyoty w Panek i byłem zadowolony po tygodniowej korzystaniu z niego. Fajnie się sprawdził u mnie na dłuższej trasie.