Flota  »  Aktualności  »  Bohater filmu "Ciacho" wylicytowany przez LeasePlan
Bohater filmu

Bohater filmu "Ciacho" wylicytowany przez LeasePlan

2010-03-04 - P. Grzelak     Tagi: Ekologia, Samochody elektryczne, Auta elektryczne
Wyposażony w technologię rodem z Formuły 1, znany z najnowszego filmu Patryka Vegi „Ciacho”, przyciągający uwagę wszystkich przechodniów  i produkowany w Polsce - taki w wielkim skrócie jest RE-VOLT, samochód wylicytowany przez LeasePlan Fleet Management w aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uroczyste przekazanie auta LeasePlanowi odbyło się pod koniec lutego w siedzibie firmy Impact Automotive Technologies, producenta Re-Volta. Pojazd trafił na aukcję WOŚP, właśnie dzięki Impactowi oraz twórcom polskiej komedii „Ciacho”, w której rzeczony Re-Volt zagrał. I to właśnie dzięki temu filmowi wiele osób poznało mały zielony pojazd, którym podróżowali między innymi Marcin Bosak i Tomasz Karolak.

Produkowany w podwarszawskim Pruszkowie Revolt jest elektrycznym pojazdem na miarę XXI wieku. Pojazd umożliwia sprawne przemieszczanie się po zatłoczonych miastach, dzięki energii elektrycznej. W ekologiczną podróż mogą nim wybrać się dwie osoby.
Auto przyspiesza do 50 km/h w ciągu 7 sekund i osiąga maksymalną prędkość 90 km/h. Wyposażony jest w system KERS znany z torów Formuły 1 i umożliwiający odzyskiwanie energii. Może być poddany recyklingowi w 98%.

Auto na ręce Sławomira Wontruckiego, Prezesa Zarządu LeasePlan przekazali Jurek Owsiak, Patryk Vega, reżyser „Ciacha” i Stan Szadkowski, CEO firmy Impact Automotive Technologies.Licytując ten pojazd udało nam się nie tylko wspomóc szczytne idee Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale także zwrócić uwagę na bardzo istotny element naszego biznesu, jakim jest ekologia - mówi Sławomir Wontrucki, Prezes Zarządu LeasePlan.

Od lat realizujemy proekologiczną politykę w oparciu o założenia programu GreenPlan, Re-Volt jest dla nas kolejnym elementem, dzięki któremu będziemy mogli przybliżyć naszym klientom kwestie przyjaznego środowisku podejścia do kwestii motoryzacyjnych.Na zdjęciu drugim od lewej: Stan Szadkowski, CEO firmy Impact Automotive Technologies, Patryk Vega, reżyser filmu „Ciacho”, Jurek Owsiak, Sławomir Wontrucki, Prezes Zarządu LeasePlan i Artur Sulewski, Dyrektor Handlowy LeasePlan.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Honda Autonomous Work Vehicle pomaga strażakom


źródło: LeasePlan

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Bohater filmu "Ciacho" wylicytowany przez LeasePlan