Flota  »  Aktualności  »  Mercedes Sprinter 2018 - debiut nowoczesnego vana
Mercedes Sprinter 2018

Mercedes Sprinter 2018 - debiut nowoczesnego vana

2018-02-07 - J. Kruczek     Tagi: Mercedes, Van, Mercedes Sprinter
Mercedes Sprinter 2018 został oficjalnie przedstawiony wraz z całą nowa polityką użytkową marki. Dostawczy van jeszcze nigdy nie był tak sieciowy.
 
Wraz z samochodem zadebiutowała cała platforma pozwalająca na zarządzanie flota i kierowcami w firmie. System na pokładzie samochodu oraz dołączone aplikacje pozwalają na pełną kontrolę nad flotą. Co więcej producent chwali się, że jeszcze nigdy klienci nie mieli dostępu do tak uniwersalnego pojazdu. Udając się do salonu będzie można skomponować Sprintera w jeden z 1700 wariantów.
Mercedes Sprinter 2018Mercedes Sprinter 2018
Mercedes Sprinter będzie nadal dostępny w wariantach tylno napędowym oraz napędzanym na wszystkie koła. Tym razem pojawi się także wersja budżetowa z napędem na przód. Co ciekawe pozwoli ona na załadunek 50 kg więcej i zaoferuje niżej umieszczoną krawędź załadunku. Przednionapędówka może być wyposażona w 6-biegową skrzynię manualną, albo po raz pierwszy w klasie w 9-stopniowy automat.
 
Nowy dostawczak będzie dostępny z silnikiem diesla o pojemności 2,1 litra. W wariancie tylnonapędowym silniki oferują moc 114, 143 i 163 KM. W przednionapędowym dostaniemy pierwsze dwa warianty i najmocniejszy o mocy 177 KM. W najmocniejszej wersji znajdziemy trzylitrowy silnik diesla o mocy 190 KM. Największą nowością będzie w pełni elektryczna wersja, której szczegóły poznamy w niedalekiej przyszłości. Klienci mogą już składać zamówienia, a dostawy ruszą początkiem lata.
Mercedes Sprinter 2018Mercedes Sprinter 2018
Mercedes Sprinter 2018Mercedes Sprinter 2018

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Peugeot 508 Sport Engineered Concept - zwiastun modelu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mercedes Sprinter 2018 - debiut nowoczesnego vana