Flota  »  Aktualności  »  Mercedes Sprinter Travel 65 w rocznicowym wydaniu 10-Year Limited Edition
Mercedes Sprinter Travel 65

Mercedes Sprinter Travel 65 w rocznicowym wydaniu 10-Year Limited Edition

2017-08-22 - J. Kruczek     Tagi: Mercedes Sprinter Travel 65, Mercedes Sprinter, Mercedes
Mercedes Sprinter Travel 65 obchodzi w tym roku swoje 10 urodziny. Właśnie dlatego producent postanowił wypuścić na rynek specjalną rocznicową wersję 10-Year Limited Edition.

Bus trafi do sprzedaży z dodatkowym wyposażeniem. Producent wyprodukuje tylko 50 egzemplarzy wyróżniających się w zależności od wersji białym bądź szarym lakierem z kontrastującymi detalami. We wnętrzu znajdą się eleganckie siedzenia z wykończeniem szaro-pomarańczowym. Nie zabraknie skórzanych obić.
Mercedes Sprinter Travel 65Mercedes Sprinter Travel 65
Mercedes Sprinter Travel 65 10-Year Limited Edition zostanie wyposażony w rozbudowany system audio oraz najnowszy system teleinformacyjny z nawigacją Becker Map Pilot. Multifunkcyjna kierownica posiada skórzane wykończenie. Na pokładzie znajda się stoliki, lodówka, interkom z mikrofonem, kamera cofania oraz fotel dla pilota wycieczek.

Szczegółową specyfikację znajdziemy w salonach już niedługo. Mercedes Sprinter Travel 65 10-Year Limited Edition z pewnością znajdzie zainteresowanych przedsiębiorców szukających solidnego i komfortowego busa.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
F1 2018 - zwiastun premierowy


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Mercedes Sprinter Travel 65 w rocznicowym wydaniu 10-Year Limited Edition

Mercedes Sprinter Travel 65 w rocznicowym wydaniu 10-Year Limited Edition
piniadz 2017-08-24 22:44
wszędzie te reklamy same się włączają nawet strony wrócić się normalnie nie da, bo reklamy blokują. moderatorze co mnie czytasz wiem ze tam siedzisz bo wypłatę masz i cicho siedzisz. ale ten właściciel tej strony to niezła złotówa nie da sie inaczej bardziej kulturalnie za reklamy kasę zbierać? więcej merytoryki dobrych artykułów i ludzie sami wchodzić będą a nie reklama na reklama. please
Newsletter
Galerie zdjęć