Flota  »  Aktualności  »  Brytyjski przewoźnik złożył jednorazowe zamówienie na ponad 2000 ciężarówek

Brytyjski przewoźnik złożył jednorazowe zamówienie na ponad 2000 ciężarówek

2016-01-20 - F. Bednarkiewicz     Tagi: Scania, Ciężarówki, Zamówienie flotowe
Scania zrealizuje największe zamówienie w historii firmy, jakie zostało złożone w Europie. Brytyjski przewoźnik Eddie Stobart Limited i związane z nim firmy, w tym A.W. Jenkinson Forestry Products zamówiły ponad 2000 ciężarówek.

Realizacja umowy rozpocznie się w marcu 2016 r. i zajmie 2 lata. Będą w nią zaangażowani liczni dilerzy z Wielkiej Brytanii, którzy dostarczą pojazdy, a potem zajmą się ich obsługą serwisową. Eddie Stobart Limited wraz z partnerami już po raz czwarty złożyli tak duże zamówienie. W 2010 zgłosili zapotrzebowanie na 1000 pojazdów, w 2012 ponownie na 1000, a w 2014 na 1500.
Większość z zamówionych pojazdów będzie dostarczona w ramach 36-miesięcznego wynajmu, obejmującego opłatę drogową oraz obsługę i naprawy. Pula pojazdów będzie zawierać ciężarówki Scania serii G i R, wszystkie wyposażone w kabiny Highline i silniki o mocy 410 lub 450 KM.

„Scania od dawna odgrywa znaczącą rolę w naszej flocie i z wielką przyjemnością po raz kolejny zdecydowaliśmy się na tę markę”, mówi William Stobart, prezes Eddie Stobart Limited. „Jesteśmy pod wrażeniem oszczędności, jakie dają ciężarówki Scania w całym okresie eksploatacji, a także doskonałych osiągów silników Euro 6 o mocy 410 i 450 KM wyposażonych jedynie w SCR. W połączeniu z niezmiennym, wysokim poziomem obsługi serwisowej w całej sieci Scania, czynniki te złożyły się na naszą decyzję o ponownym wyborze pojazdów tej marki.”źródło: Scania

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Brytyjski przewoźnik złożył jednorazowe zamówienie na ponad 2000 ciężarówek